Ach, co za noc

W dniu 19 grudnia grupy III, V oraz VI wybrały się na przedstawienie jasełkowe pt. „ Ach, co za noc” do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 21 w Rzeszowie. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem oglądały występ artystyczny przygotowany przez swoich starszych kolegów i koleżanek z drugiej klasy. Także dzieci, które uczęszczają do świetlicy przygotowały dla naszych przedszkolaków repertuar piosenek o tematyce świątecznej. Następnie dzieci zwiedziły szkołę korytarze, klasy oraz świetlice. Przedszkolakom bardzo podobały się odwiedziny dzięki którym mogły poczuć atmosferę świąteczną poprzez obejrzenie przestawienia jasełkowego. Również zapoznały się z funkcjonowaniem szkoły, do której część dzieci niedługo się uda. Na koniec przedszkolaki dostały pyszne świąteczne pierniczki. Dziękujemy pani Dyrektor SP nr 21 za zaproszenie.