Interaktywne spotkanie z bajką

W dniu 20 stycznia dzieci w naszym przedszkolu miały okazję obejrzeć spektakl teatralny przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa pt. „Interaktywne spotkanie z bajką”. Przedszkolaki poznały bohaterów bajek: „Pinokio”, „Sindbad”, „Królowa Śniegu” i „Pocahontas”. Spektakl mogły oglądać na dużym ekranie z kurtyną w towarzystwie jednego aktora występującego na żywo. Grupa aktorów, cyrkowców i akrobatów wcielająca się w role bohaterów z bajek wzbogaciła przedstawienie takimi efektami jak: chodzenie po linie, salta, szpagaty, taniec na podwieszonej szarfie. Seans dostarczył przedszkolakom wiele emocji. Z zaciekawieniem słuchały narratora, odpowiadały na jego pytania oraz obserwowały kolorowe światła i łapały bańki mydlane. Każde dziecko otrzymało książeczkę wraz z zakładkami z wizerunkiem bohaterów obejrzanych bajek.