Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia z workiem pełnym prezentów do naszego przedszkola przyjechał długo wyczekiwany gość – św. Mikołaj! Dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka. Przedszkolaki były bardzo podekscytowane i szczęśliwe, a niektóre, kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz worka pełnego prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Za prezenty przedszkolaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami, wierszykami i laurkami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. A na wizytę tego wspaniałego gościa znowu będziemy czekać cały rok!