OPIEKA WAKACYJNA-WAŻNE!!!!!

Drodzy Rodzice!!!!!!!

Dzieci uczęszczające w czasie reżimu sanitarnego do Przedszkola Publicznego Nr 19 oraz zapisane wg deklaracji na lipiec i sierpień pozostają objęte opieką wakacyjną.

Scan dyżur (2)

W związku z pracą w reżimie sanitarnym w miesiącach wakacyjnych prosimy Rodziców o wypełnienie deklaracji zgłoszenia dziecka do przedszkola w okresie pandemii Covid-19 i przesłanie drogą mailową na adres: dyrektor@pp19.resman.pl w celu zakwalifikowania dziecka do Przedszkola Nr 19 zgodnie z kryteriami MEN i GIS.

(Dotyczy dzieci, które nie uczęszczają obecnie do przedszkola, a są zapisane na tzw. dyżur).

Wypełnienie deklaracji nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka na opiekę wakacyjną od 16 lipca do 27 sierpnia 2020.

Deklaracje należy złożyć do 26 czerwca 2020 drogą elektroniczną.

Deklaracja-zgłoszenia-w-okresie-reżimu-sanitarnego-PP19

DEKLARACJA UCZĘSZCZANIA DZIECKA W KONTYNUACJI ROKU SZKOLNEGO 2019-20-wakacje

Wytyczne_GIS_z_dn._4_czerwca_2020_r.

Do 30.06.2020- telefonicznie poinformujemy Państwa o wynikach rozpatrzenia deklaracji.