Zabawy na wiosennej łące

Dzieci z grupy II przez cały tydzień poznawały życie na wiosennej łące. Miały okazję oglądać kwiaty i owady z bliska za pomocą lupy. Z chęcią uczestniczyły w zajęciach muzycznych, matematycznych i sensorycznych. Na koniec odgrywały zagadki słuchowe i wykonały pracę plastyczną.

Dzieci z grupy II przez cały tydzień poznawały życie zwierząt i roślin na wiosennej łące. Miały okazję oglądać kwiaty i owady z bliska za pomocą lupy. Z chęcią uczestniczyły w zajęciach muzycznych, matematycznych i sensorycznych. Na koniec tygodnia odegrały zagadki słuchowe i wykonały pracę plastyczną.