Zaginony Świat-wyjazd gr. III i V do Teatru Maska

W dniu 18.02.2020 grupy III i V udały się wycieczkę autokarową do Teatru Maska na spektakl pt. „Zaginiony Świat” na podstawie powieści sir Arthura Conana Doyle’a. W trakcie przedstawienia poznały ekscentrycznego profesora Challengera, który ogłasza, że podczas swojej ostatniej podróży wpadł na trop żywych dinozaurów. W związku z tym Instytut Zoologii organizuje ekspedycję badawczą, jednak w zespole odkrywców nie ma miejsca dla dzieci. Natalia Malone – córka jednego z uczestników wyprawy – postanawia, że za nic w świecie nie przegapi możliwości spotkania oko w oko z dinozaurem i po kryjomu wyrusza na wyprawę. Nasze przedszkolaki z zapartym tchem śledziły losy głównych bohaterów i aktywnie uczestniczyły w spektaklu. Dowiadując się, że warto być uczciwym, a przyjaciół można spotkać w najmniej spodziewanych miejscach.