Wycieczka gr. II

W dniu 20.05. grupa II wybrała się na wycieczkę do Zagrody „Przystań” na siodło w Trzebusce, zorganizowaną przez Radę Rodziców grupy II. Na miejscu czekało na przedszkolaki wiele atrakcji: było oprowadzanie po zagrodzie, w której znajdowały się alpaki, owce, króliki, kury, kozy, konie, i kot. Dzieci poznawały ich zwyczaje, mogły karmić zwierzęta, dotykać je i głaskać. Przejazd bryczką był również dla przedszkolaków wielką atrakcją. Podczas jazdy podziwiały zielone pola i uroczą okolicę. Dzieci brały jeszcze udział w warsztatach sensorycznych, podczas których z wełny  tworzyły swoje alpaki. Bawiły się na placu zabaw, bujały w hamakach i zajadały pyszne smakołyki ze swoich plecaczków. Zmęczone, ale bardzo zadowolone powróciły do przedszkola. To była fajna wycieczka!