Średniaki w Łańcucie

W dniu 4 czerwca grupa VI udała się na wycieczkę do Łańcuta. Program wycieczki obejmował zwiedzanie Zamku oraz wozowni, a także spacer po parku. Po dotarciu już na miejscu przedszkolaki zostały podzielone na dwie grupy, tak aby panie przewodniczki mogły opowiedzieć historię i ciekawostki na temat tej jakże pięknej rezydencji. Dzieci z wielką ciekawością oglądały i podziwiały m.in. Salę Balową, Czerwony Korytarz, Jadalnię Wielką itd. Dzieciom szczególnie podobały się kryształowe lustra, żyrandole i bogate zdobienia wnętrz. Następnie przedszkolaki udały się do wozowni i na spacer alejkami parku. Na koniec zjadły smakołyki, które przygotowali im rodzice. To była bardzo udana i pełna wrażeń wycieczka.