Audycja muzyczna

We wtorek 11 października odbyła się kolejna audycja muzyczna przygotowana przez muzyków filharmonijnych. Audycja nosiła tytuł „Bajki-grajki” i zabrała dzieci w świat bajek, gdzie muzyka i aranżacja pełnią bardzo ważną rolę, nie mniejszą niż wypowiadane słowo. Muzycy przygotowali dla dzieci bajkę muzyczną z serii „Bajki-samograjki – Czerwony Kapturek” wg Jana Brzechwy. Było to wyjątkowe spotkanie, ponieważ muzycy wcielili się w aktorskie role w których fantastycznie się sprawdzili. Był narrator, tytułowy Czerwony Kapturek, Babcia, Wilk i pan Gajowy. Były również piękne piosenki profesjonalnie wykonane. Wszyscy świetnie się bawili, wybuchając śmiechem i żywiołowo reagując na to, co działo się na przedszkolnej scenie. Jednym słowem – klasyczna bajka muzyczna w świetnym wykonaniu. Czekamy na więcej!