Dzień Babci i Dziadzia

Babcia z Dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują. Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia i wnusio Babci bluzkę pierze. Wnusia z wnusiem już podaje kapcie, bardzo kochają swoich Dziadków.

W dniach 07-09.02.2023r. nasze przedszkole odwiedzili długo wyczekiwani goście, nasi Kochani Dziadkowie. Z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały piękne programy słowno-muzyczno-taneczne, wzbogacone o piękne kolorowe stroje oraz piękne dekoracje.  Wnuczęta uczciły Dzień Babci i Dziadzia recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowały laurki i upominki. Przedszkolaki pamiętały również o złożeniu życzeń, w których podziękowały za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochani Dziadkowie. Po zakończeniu przedstawienia czekał na naszych wspaniałych gości skromny poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Mamy nadzieję, że nasze występy przyniosły bardzo dużo radości naszym Kochanym Dziadkom, których zapraszamy ponownie za rok!!!!