Dzień Chłopaka w grupie V

29.09.2023r. dzieci z grupy V świętowały Dzień Chłopaka. Hasłem przewodnim tego dnia były słowa: „Nie musisz mieć supermocy, żeby być dla nas superbohaterem!”. Chłopcy z pomocą koleżanek przemienili się w superbohaterów, na których czekało wiele wyzwań m.in. zidentyfikowanie usłyszanych dźwięków, rozpoznawanie przedmiotów za pomocą dotyku oraz ćwiczenia sprawnościowe. Po wykonaniu wszystkich zadań, dziewczynki wręczyły chłopcom pamiątkowe medale i dyplomy. Wymieniając cechy charakteryzujące superbohaterów takie jak: odwaga, spryt, walka o dobro, wierność, chęć niesienia pomocy, bezinteresowność oraz nieustanne dążenie do bycia lepszym, dzieci zrozumiały, że w codziennym życiu każdy z nas jest superbohaterem i wszyscy jesteśmy wyjątkowi, ponieważ na świecie nie ma dwóch takich samych osób.