Lekcja przyrody

Dnia 09.04.2019r. dzieci z naszego przedszkola odwiedził znany bieszczadzki fotograf pan
Mariusz Strusiewicz i pan Piotr Zubilewicz. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, że człowiek w lesie jest gościem i powinien szanować zwyczaje gospodarzy czyli mieszkających tam zwierząt. Obejrzały piękne zdjęcia przedstawiające przyrodę, wysłuchały ciekawej pogadanki o środowisku przyrodniczym, poznały życie wybranych zwierząt. Zobaczyły fotograficzny namiot maskujący oraz sprzęt do fotografowania zwierząt.
To była ciekawa lekcja przyrodnicza propagująca proekologiczne zachowania dzieci i kształtująca prawidłowe postawy wobec przyrody.
Serdecznie dziękujemy Pani Ani – mamie Bartusia z grupy II i Jagódki z grupy V za zorganizowanie tego interesującego spotkania.

ZOBACZ ZDJĘCIA W GALERII