Nauka J. angielskiego z Early Stage

28 kwietnia nasze przedszkole ponownie odwiedziła pani Iwona ze szkoły językowej Early Stage. Kolejny raz zabrała dzieci do zaczarowanej krainy baśni opowiadanych w języku angielskim z udziałem różnych rekwizytów oraz zabaw ruchowych. Storytelling to metoda narracyjna oparta na stosowaniu w nauczaniu języków obcych tekstów narracyjnych. Metoda ta świetnie sprawdza się przede wszystkim w nauczaniu najmłodszych, gdyż bajki i opowiadania w języku obcym stanowią optymalny materiał językowy, na podstawie którego można efektywnie rozwijać u dzieci sprawność rozumienia ze słuchu. Jest to o tyle ważne, że prawidłowy rozwój kompetencji obcojęzycznej rozpoczyna się od wykształcenia umiejętności rozumienia. Bardzo cieszymy się z takich ciekawych wizyt. Dziękujemy!