Odwiedziny Pani Asi w grupie V

8 grudnia 2023 roku, na grupę V czekała bardzo miła niespodzianka, dzieciaki odwiedziła Pani Asia, była wychowawczyni grupy. Podczas bardzo miłego i sentymentalnego spotkania, Pani Asia przeczytała przedszkolakom bajeczkę  autorstwa B. Supeł i M. Koshulińskiej pt. „Tuż przed gwiazdką”.  Książka opowiadała o tym, że tuż przed świętami w wiosce Świętego Mikołaja, każdy ma ręce pełne roboty,  bowiem wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, zanim Święty Mikołaj wyruszy w coroczną podróż dookoła świata, żeby odwiedzić dzieci i podarować im wymarzone upominki.

Pani Asi bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, dziękujemy za książeczki przekazane dla grupy, kolorowanki oraz słodki upominek 🙂 życzymy słonecznych dni na zasłużonej emeryturze i czekamy z niecierpliwością na kolejne odwiedziny!!!