Odwiedziny taty Anielki z gr. III

Grupę III odwiedził niesamowity gość tata Anielki, który przedstawił przedszkolakom czym zajmuje się w pracy. Tata Anielki pracuje w BorgWarner. Firma ta specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym. Tym trudnym tematem bardzo zainteresował starszaki tata. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć model turbosprężarki jej rysunki techniczne oraz krótki film poglądowy. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy wszystkich naszych Rodziców do podzielenia się swoim zawodem.