Drodzy Rodzice!!!!!!! Dzieci uczęszczające w czasie reżimu sanitarnego do Przedszkola Publicznego Nr 19 oraz zapisane wg deklaracji na lipiec i sierpień pozostają objęte opieką wakacyjną.   Scan dyżur (2) W związku z pracą w reżimie sanitarnym w miesiącach wakacyjnych prosimy Rodziców o wypełnienie deklaracji zgłoszenia dziecka do przedszkola wczytaj więcej
Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!  Bardzo jest nam miło poinformować Was, że prace nadesłane na konkurs „Moja gra planszowa” otrzymały wyróżnienie.  Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!! Wyróżnione prace zostaną opublikowane w zakładce „galeria”. Rozdanie pamiątkowych dyplomów i nagród nastąpi w późniejszym terminie!