Pasowanie na Przedszkolaka w grupie II.

„Raźny głos, do góry nos!
Właśnie tacy, właśnie tacy.
Są weseli przedszkolacy!”

W dniu 30.10.2023r. maluszki z grupy II były pasowane na Przedszkolaka.  Po powitaniu przez Panią dyrektor mgr Małgorzatę Samołyk, przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny. Śpiewając, tańcząc i recytując wiersze zachwyciły publiczność, którą zgodnie z tradycją przedszkola są starsi przedszkolni koledzy, tworzący przez wspólne lata społeczność Przedszkola Publicznego Nr 19 w Rzeszowie. W dalszej części dzieci nowo przyjęte do przedszkola złożyły uroczystą przysięgę, a Pani dyrektor symboliczną łapką pasowała każde dziecko na Przedszkolaka, przybijając równocześnie piątkę dla potwierdzenia przynależności do grupy i przedszkola. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez naszych kucharzy i panią intendentkę oraz upominki w postaci pieczątek, ufundowane przez Rodziców z grupy II.

HURRRRAAAA JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKAMI!!!!!!!!!!