Podziękowanie dla rodziców

Szanowni Rodzice,

Z całego serca pragniemy podziękować Wam za miniony rok współpracy, który był pełen wspólnych wyzwań, radości i niezapomnianych chwil. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, wsparciu i trosce, mogliśmy stworzyć ciepłe i bezpieczne miejsce, w którym Wasze dzieci mogły rozwijać się, bawić i uczyć.

Wasza obecność na różnorodnych przedszkolnych wydarzeniach, pomoc w organizacji oraz codzienna wymiana doświadczeń były dla nas nieocenione. To dzięki Wam, mogliśmy wspólnie budować społeczność opartą na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.

Dziękujemy za każdy uśmiech, miłe słowo i cierpliwość. Wasze wsparcie jest dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy i doskonalenia naszych działań.

Życzymy Wam i Waszym dzieciom wspaniałych wakacji, pełnych odpoczynku, słońca i wielu niezapomnianych przygód. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będziemy mogli kontynuować naszą owocną współpracę.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

Dyrektorka i Pracownicy Przedszkola Publicznego nr 19 w Rzeszowie