Policjanci w przedszkolu

Dnia 14 września przedszkolaki z grupy 3,4,5 i 6 miały okazję spotkać się z policjantami. Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, a także jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń , w tym jaki jest numer alarmowy. Policjanci ostrzegali też przed osobami nieznajomymi z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Zostały również przedstawione zasady właściwego zachowania się podczas ataku psa. Dzieci wysłuchały policyjnych rad oraz zadawały wiele pytań. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy. Na koniec przedszkolaki podziękowały policjantom za odwiedziny.