Pożegnanie Starszaków

21 czerwca w naszym przedszkolu, odbyło się uroczyste Pożegnanie Starszaków z dziećmi z młodszych grup i wszystkimi pracownikami przedszkola. Pięknie przygotowana uroczystość przez wychowawczynie i wyjątkowy występ starszaków, pokazał jak wiele wnosi w edukację i społeczne umiejętności pobyt dziecka w przedszkolu. Śpiewy, tańce, muzyka, recytacja wierszy, pełnym echem roznosiła się po całym przedszkolu. Na koniec uroczystości nastąpiło wręczenie dyplomów i książek przez Panią Dyrektor, a także podziękowania dla Rodziców, którzy najbardziej angażowali się w życie przedszkolne. Szkoda, że to już koniec tego etapu edukacji, ale trzeba iść dalej, zdobywać nowe szczyty, a przedszkole odwiedzać i wspominać z uśmiechem na ustach.