Pożegnanie starszaków w grupie IV

„Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie. Rozkołyszą się drzewa, ptak radośnie zaśpiewa i będziemy wyglądać poważniej.”

W dniu 22.06.2021 r. przedszkolaki z grupy IV pożegnały się ze swoimi młodszymi kolegami, Panią Dyrektor, z delegacją Rodziców i pracownikami Przedszkola. Pomimo, że była ich tylko dziesiątka, ale występ był „Na Dychę”. Z olbrzymim zaangażowaniem, przejęciem i wzruszeniem przedszkolaki wykonały bezbłędnie program artystyczny. Na pamiątkę otrzymały ufundowane przez Radę Rodziców książki, pamiątkowe dyplomy i zdjęcia.

Gorące pozdrowienia dla Oli, która ze względów osobistych nie mogła być z nami!!!!!

Z tej okazji Pani Edyta, Pani Iwona i Pani Jola chciały złożyć serdeczne podziękowania za każde miłe słowo, współpracę, uśmiech i zaangażowanie wszystkim Rodzicom!!!!!!

Recepta na zdrowe wewnętrzne serce… - Parafia Rzymskokatolicka pw. św.  Józefa w Tarnawcu