Rowerowy Maj w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu w maju odbyła się wielka kampania Rowerowy Maj. Na czym ona polega? Otóż: Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, grona nauczycielskiego oraz rodziców i opiekunów. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami z wielkim zaangażowaniem i chęcią uczestniczyły w Rowerowym Maju zachowując przy tym zasady bezpieczeństwa poruszania się na drodze. Dziekujemy za zaangażowanie!