Rzecznik Praw Dziecka

Starszaki z grupy V w ramach tematyki związanej z przestrzeganiem Praw Dziecka a przede wszystkim dzięki współpracy Rady Adwokackiej z Rzecznikiem Praw Dziecka otrzymała od Pani Izabeli – Mamy naszej Tosi indywidualne upominki. Wśród nich były: ołówki, balony, magnesy a przede wszystkim Konwencja Praw Dziecka. Otrzymaliśmy także bardzo ciekawą i pouczającą książeczkę Jakuba Skworz z serii „Prawie bajki” pt. „Nieznajomość prawa szkodzi” nie tylko dorosłym ale i dzieciom. Te opowieści, wprowadzają najmłodszych w świat prawa, uczą podstawowych pojęć oraz pokazują, jak wygląda praca prawnika.

Ze względu na czas pandemii i pracę w reżimie sanitarnym nie mogliśmy gościć w przedszkolu Pani Izabeli, która jako adwokat z pewnością poprowadziłaby superowe zajęcia!

Dziękujemy serdecznie za upominki dla naszych starszaków!