Wycieczka przedszkolaków do szkoły

16 maja dzieci z grupy IV i V odwiedziły Szkołę Podstawową nr 21. Celem naszej wizyty było wzbogacenie doświadczeń i wiadomości związanych ze szkołą oraz kształtowanie pozytywnego stosunku do szkoły, nauczycieli, obowiązków szkolnych.
Zostaliśmy serdecznie przywitani przez panią dyrektor, która oprowadziła nas po szkole. Przedszkolaki zobaczyły jak wyglada szkolna świetlica, stołówka, sala gimnastyczna oraz miały możliwość uczestnictwa w lekcji . Uczniowie klasy I pokazali przedszkolakom jak wyglądają ich przybory szkolne i zeszyty ćwiczeń natomiast uczniowie z klasy II wraz z przedszkolakami wykonały zadanie z kodowania. Nasi podopieczni mieli też możliwość czynnie uczestniczyć w zajęciach sportowych co przyniosło im wiele radości. Dzieci bardzo zadowolone, pełne wrażeń wróciły do przedszkola.