Wyprawa do Leśnej Woli

Dzieci z grupy 4, w dniu 6 czerwca wyruszyły na wycieczkę do stadniny „Leśna Wola” w Głogowie Młp. Na miejscu czekały na dzieci pracownice stajni, które z uśmiechem przywitały grupę przedszkolaków, i zaprosiły do zwiedzania stajni i lekcję edukacyjną o koniach. Dzieci mogły pogłaskać te piękne zwierzęta, a także dowiedzieć się o nich wielu ciekawych informacji. Kolejna atrakcja, to jazda konna (oprowadzanie), na pięknym ale spokojnym kucyku, większość dzieci dało się skusić na przejażdżkę, na ich twarzach widniała radość ale i skupienie.
Kolejny punkt wycieczki, to przerwa na przekąszenie smakowitości ze swoich plecaków, a także pyszna kiełbaska z grila i ciepła herbatka. Oczywiście zabawy i gry, którym towarzyszyły śmiechy i okrzyki rozbawionych przedszkolaków. Gdy nadeszła pora powrotu, zmęczone ale pełne radości dzieci przyjechały na pyszne naleśniki. Otóż dzień pełen słońca, zabawy, wrażeń i pysznego jedzenia uznajemy za UDANY!!!:)