Występ grupy III na Paderewiadzie

W dniu 15.06 w piękną, słoneczną sobotę grupa III reprezentowała nasze Przedszkole na Dniach Osiedla Paderewskiego tzw.”Paderewiada”, prezentując trzy tańce dyskotekowe: ‚Bere, bere”, Samba-Conga, „Bratnie Dusze”. „Paderewiada to doskonała okazja do dobrej zabawy jaką również zaprezentowały nasze przedszkolaki. Na koniec występu przedszkolaki czekała bardzo duża niespodzianka, nasze występy oglądał sam Prezydent Miasta Rzeszowa Pan Konrad Fijołek, któremu występ bardzo się podobał i który zrobił sobie z dziećmi pamiątkowe zdjęcia. Bardzo dziękujemy Prezesowi Spółdzielni „Zodiak” Panu Edwardowi Słupkowi i Przewodniczącemu Rady Osiedla Panu Józefowi Wiszowi za zaproszenie i prezenty w postaci lodów i słodyczy. Dzieci z dużą radością i zaangażowaniem zaprezentowały swoje tańce i przeżywały występ na dużej scenie. Serdeczne podziękowania składamy również Rodzicom za czas poświęcony w sobotnie popołudnie.