Z książką poznajemy świat – bajki czytane przez dorosłych w grupie IV

W ramach edukacji czytelniczej w dniach 19.04.-20.04. Grupę IV odwiedziła Pani Celinka – pracownik naszego przedszkola oraz Pani Dyrektor Małgorzata Samołyk. Pani intendentka przeczytała dzieciom bajki ,, Czterej muzykanci z Bremy oraz „ Braciszek i siostrzyczka” . Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały bajek i chętnie wypowiadały się na ich temat . Natomiast Pani Dyrektor przeczytała przedszkolakom baśń ,,Słowik”. To opowieść o tym, że naturalne piękno i prostota są najważniejsze, a prawdziwe bogactwo jest w człowieku, nie rzeczy które posiada. Dzieci w skupieniu wysłuchały baśni i odpowiadały chętnie na pytania. Na końcu Pani Dyrektor wykonała słowika – techniką origami. Dziękujemy Pani Dyrektor i pani Celince za poświęcony czas !