Zajęcia adaptacyjne dla grupy I (3-latków)

Serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjne z udziałem dzieci 3-letnich i ich rodziców 30.08.2024r. o godz. 9:30. Prosimy już w tym dniu o przyniesienie podpisanych pantofelków dla dziecka, które można będzie zostawić na swojej półeczce w szatni). Spotkanie potrwa ok. 1,5h.

Drogi Rodzicu,

wyposaż dziecko z grupy I w dniu 2 września 2024r. w:

1. poduszka 40×40 cm (opcjonalnie), piżamka i przytulankę – potrzebne do relaksu poobiedniego (wszystko prosimy podpisać, na koniec miesiąca będziemy dawać do prania śpiworek, pluszaka, piżamkę i poduszkę).

2. stabilne pantofle na rzepy z białą podeszwą,

3. zapasowa bielizna na zmianę tj. majtki, skarpetki, getry, bluzeczka (na półkę w szatni) w worku materiałowym x 3 sztuki,

4. chusteczki higieniczne do nosa – wyciągane z pudełka x 3 sztuki (na pierwsze półrocze)

5. chusteczki mokre x3sztuki

6. 2 teczki z gumką

7. Ryza papieru ksero

Wyprawkę zostawiają Państwo w przedszkolu – każde dziecko będzie miało w szatni swoją półkę oznaczoną znaczkiem i podpisaną. Tam zostawia swoją odzież wierzchnią i ubranka zapasowe.

Chusteczki, ryzę papieru, teczki, poduszkę, piżamkę i przytulankę przynosimy do sali.

Prosimy o podpisanie wszystkich rzeczy 🙂

wychowawczynie grupy I